iletişim: +90 544 763 67 28

Malatya sesli chat

Malatya sesli chat

Malatya Görüntülü Sesli Chat

Doğu olarak anılan fakat gidilip görüldüğünde batı şehirlerinden hiç bir farkı olmayan bir yerdir Malatya şehri. Oldukça modern yaşamaya değer bir kenttir.

Malatya Görüntülü Sesli Chat sitemizde sanal alemde fırtınalar estiren isminden sıkça bahsettiren bir sitemizdir.

Bilindiği üzere Malatya kayısılarıyla çok ünlü bir şehrimizdir. Kimi insan sadece meyve olarak taze yeniliş şeklini bilir, oysaki birçok alanda kullanıldığını bilmeyen insanlarda vardır.

Kayısı, kurutularak, çerez olarak veya kurusu kaynatılıp şeker ilave edilerek komposto yapılabilir, bağzı kesimlerde hoşaf olarakta anılır.

Toplanım fabrikalarına gönderilen kayısılar, suyu, çekirdeği, kabuğu bir birinden ayrılarak meyve suyu olarak da piyasaya sürülür. Çekirdeği badem niyetine kuruyemiş sektöründe tüketilir geriye kalan posaları ise tarım alanında yani hayvancılık yapanlara küse olarak satılır.

Malatya şehrimiz hakkında çok azda olsa bilgi verdikten sonra, gelelim Malatya Görüntülü Sesli Chat sitemize, sitemiz hakkında da biraz bilgi verelim. En az kayısı tadında lezzetli sesli ve görüntülü konuşmaların olduğu birbirinden keyifli insanlarla sohbet edebileceğiniz bir sitemizdir.

Malatya Görüntülü Sesli Chat de kesinlikle sohbet için bir ücret ödemek zorunda delilsiniz. Sadece arkanıza yaslanın ve keyifli sohbetlerimizin sizde bir parçası olun.


Yayınlayan:BeDeL / Tarih:13.02.2013

Etiketler:

Yorumlar

 • Yorum Resmi
  Yorumlayan
  ugee

  sınırsız ve doyumsuz bir ilişki için ugur_903 bekliyorum

  02/16/2013
 • Yorum Resmi
  Yorumlayan
  serhat

  kendine güvenii tam olan bayanlar güzel vakitler geçirmek istiyorsanızz beraber geçirebiliriizz yaş sorun değill dürüst olmak yeterlidiiir 05301484548 bir telefon kadar yakınımmm aramak size düşeerrr… esen kalınn

  02/17/2013

TeL:
+90 544 763 67 28
Copyright © 2020, Ruyapanel Web Bilisim Hizmetleri. Tüm Hakları saklıdır.